Arrestohet një vajzë në Prishtinë, iu gjetën substanca të dyshuara narkotike

Kronikë e zezë

Arrestohet një vajzë në Prishtinë, iu gjetën substanca të dyshuara narkotike

Më: 27 maj 2023 Në ora: 10:28
Foto ilustrim

Është arrestuar një vajzë në Prishtinë, pasi tek e njëjta policia ka gjetur dhe konfirskuar 2.1 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi te e njëjta janë gjetur në posedim dhe konfiskuar 2.1 gr substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat