Aksident i rëndë afër kufirit në Merdare, ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë afër kufirit në Merdare, ka të lënduar

Më: 27 maj 2023 Në ora: 23:02
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë traidfku ka ndodhur më herët, pranë kufirit në Merdare.

Media raporton se nga ky aksident janë lënduar katër persona.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, një Mercedes dhe një Audi.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet relevante të policisë, të cilët po hetojnë rastin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat