Rrihen me njëra-tjetrën dy motra në Prishtinë

Kronikë e zezë

Rrihen me njëra-tjetrën dy motra në Prishtinë

Më: 29 maj 2023 Në ora: 09:15
Foto ilustrim

Një grua ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga motra e vet.

Sipas policisë, palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga motra e saj e dyshuara femër kosovare.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat