Istog, vidhet vetura në parking të një hoteli

Kronikë e zezë

Istog, vidhet vetura në parking të një hoteli

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 10:17
Ilustrim

Një person ka raportuar se disa të panjohur i kanë vjedhur veturën e tij, në parkingun e hotelit.

Ngjarja u raportua në Rahovec, derisa u bë e ditur që këta të fundit janë larguar në drejtim të panjohur.

Rasti vazhdon nën hetime nga njësitet policore.

“Rahovec 02.06.2023 – 05:10. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në parkingun e hotelit, dy persona të panjohur i kanë vjedhur veturën e tij dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, raporti i plotë i policisë në 24 orët e fundit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat