Ngacmohet seksualisht një mashkull në Llapnasellë

Kronikë e zezë

Ngacmohet seksualisht një mashkull në Llapnasellë

Më: 5 qershor 2023 Në ora: 09:57
Foto ilustrim

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se një mashkull dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një mashkull.

Sipas njoftimit të policisë, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur gjatë pasdites së të dielës.

Hetimet vazhdojnë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat