Vidhen para, ari e revole në një shtëpi në Lubizhdë të Prizrenit

Kronikë e zezë

Vidhen para, ari e revole në një shtëpi në Lubizhdë të Prizrenit

Më: 6 qershor 2023 Në ora: 09:29
Foto ilustrim

Të hënën në fshatin Lubizhdë të Prizrenit një grua ka raportuar që disa persona i kanë hyrë në shtëpi dhe i kanë vjedhur para, stoli ari dhe revole.

“Ankuesja femër  kosovare raporton se persona të pa njohur kanë hyrë në shtëpinë e saj dhe kanë vjedhur para, stoli ari dhe një revole e vjehrrit të saj (me leje) i cili ishte jashtë shtetit për pushime”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

“Nuk raportohet për të arrestuar.

Rasti është duke u hetuar”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat