Mitrovicë Veriore, raporton kunatën për rrahjen e mbesave

Kronikë e zezë

Mitrovicë Veriore, raporton kunatën për rrahjen e mbesave

Më: 6 qershor 2023 Në ora: 13:13
Foto ilustrim

Të hënën në Mitrovicën Verirore një grua ka raportuar rreth dyshimeve që mbesat e saj po rrihen nga nëna e tyre.

“Ankuesja femër serbe kosovare, ka raportuar dhe ka prezantuar video incizime ku mbesat e saj (vajzat e vëllait 2 dhe 3 vjeçare) shihen duke thënë se i ka rrahur e dyshuara, nëna e tyre”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

Rasti vazhdon të hetohet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat