Prizren, ia vjedhin veturën në oborrin e shtëpisë

Kronikë e zezë

Prizren, ia vjedhin veturën në oborrin e shtëpisë

Më: 7 qershor 2023 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka ndodhur një vjedhje e rëndë në Prizren rreth orëve të vona.

Siç raporton ankuesi, persona të panjohur kanë hyr në oborrin e tij dhe i kanë vjedhur veturën me targa vendore.

Rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur në oborrin e tij, i kanë vjedhur veturën me targa vendore dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, njofton PK-ja

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat