Gjendet një mjet i pashpërthyer në Skënderaj

Kronikë e zezë

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Skënderaj

Më: 9 qershor 2023 Në ora: 10:50
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person në Skenderaj, mëngjesin e djeshëm ka njoftuar policinë se ka hasur në një mjet të dyshimtë në rrugën “Emin Lati”.

Bëhet e ditur se patrulla policore ka siguruar vendin e ngjarjes.

Aty ka dalë njësia për deminim e FSK-së dhe KFOR-it Amerikan, të cilët e kanë tërhequr mjetin në mënyrë të sigurt.

Detaje tjera ende nuk janë bërë publike.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat