Vetaksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, një person i lënduar

Kronikë e zezë

Vetaksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, një person i lënduar

Më: 9 qershor 2023 Në ora: 19:16
Ilustrim

Një vetaksident trafiku me të lënduar ka ndodhur këtë të premte në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Policia e Kosovës ka konfirmuar se një veturë është aksidentuar në autostradën në drejtimin Prishtinë-Prizren, dhe si pasojë ndihmë mjekësore ka kërkuar shoferja.

“Në ora 17:40, policia është njoftuar për një aksident trafiku të ndodhur në autostradë, drejtimi Prishtinë-Prizren. Në aksident është përfshirë vetëm një veturë. Si pasojë e aksidentit shoferja e veturës ka kërkuar ndihmë mjekësore”, ka thënë zëdhënësi Bajram Krasniqi.

Ai ka shtuar se njësitet policore janë marrë me aksidentin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat