Vdes një person në Klinë, u rrokullis me traktor në pyll

Kronikë e zezë

Vdes një person në Klinë, u rrokullis me traktor në pyll

Më: 20 shtator 2023 Në ora: 09:17
Foto ilustrim

Ka vdekur një person në Klinë si pasojë e lëndimeve të marra pasi u rrokullis me traktor në pyll.

Rasti është duke u hetuar nga policia.

“Fsh. Qabiq, Klinë. 19.09.2023 – 12:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar është rrotulluar me traktor në pyll dhe si pasojë ka pësuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar në Spitalin e Pejës dhe më pas nga mjekët është informuar se viktima ka vdekur. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat