Sulmoi punëtorët e kompanisë pastrimi, arrestohet prishtinasi

Kronikë e zezë

Sulmoi punëtorët e kompanisë pastrimi, arrestohet prishtinasi

Më: 21 shtator 2023 Në ora: 08:43
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në fshatin Bardhosh të Prishtinës, pasi që ka sulmuar punëtorët e kompanisë së pastrimit.

Policia ka njoftuar se i njëjti është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, për shkak se kishte sulmuar dhe kanosur punëtorët e kompanisë së pastrimit.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat