​Policia jep detaje për zjarrin e mbrëmshëm në Lipjan

Kronikë e zezë

​Policia jep detaje për zjarrin e mbrëmshëm në Lipjan

Më: 22 shtator 2023 Në ora: 09:12
Lipjan

Si pasojë e një zjarri që ka shpërthyer për shkaqe të panjohura janë djegur dy objekte përcjellëse.

 Po ashtu janë djegur ushqim për bagëti, disa pajisje të punës si dhe janë dëmtuar dy sera.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:35 në Lipjan, ku në vendin e ngjarjes përveç njësive policore kanë dalë edhe zjarrfikësit që e kanë lokalizuar zjarrin.

Rasti në hetime.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat