E dehur sulmoi zyrtarët policorë, arrestohet

Kronikë e zezë

E dehur sulmoi zyrtarët policorë, arrestohet

Më: 22 shtator 2023 Në ora: 09:12
Ilustrim

shtë arrestuar një e dehur në Prishtinë pasi ka sulmuar zyrtarët policorë gjatë kryerjes së detyrës.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se kjo e fundit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Prishtinë 21.09.2023 – 23:00. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi e njëjta në gjendje të dehur ka penguar dhe sulmuar zyrtarët policorë gjatë kryerjes së detyrës.

E dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, raporti i plotë i policisë

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat