Zhduket një person në Mamushë

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Mamushë

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 09:42
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një ka humbur një person në Mamushë të Prizrenit.

Sipas policisë, djali ka daluar nga shtëpia para tre ditëve dhe dihet ende për vendodhjen e tij.

“Ankuesi mashkull kosovar me datën 22.09.2023 ka raportuar se djali i tij, viktima mashkull kosovar para tre ditëve ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e tij.

Njësitë relevante të policisë janë duke e hetuar rastin për të cilin është njoftuar edhe prokurori”, thuhet në raportin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat