U lëndua me motosharrë, humb jetën një person në Pejë

Kronikë e zezë

U lëndua me motosharrë, humb jetën një person në Pejë

Më: 30 shtator 2023 Në ora: 09:01
Foto ilustrim

Një person ka humbur jetën ditën e premte në fshatin Jabllanicë e Madhe në Pejë.

Policia njofton se viktima mashkull ka humbur jetën pasi është lënduar me motosharrë.

“Ankuesi ka raportuar se babai i tij, viktima mashkull kosovar, duke prerë dru, dyshohet se është lënduar me motosharrë dhe për pasojë ka mbetur pa shenja jete. Vdekjen e tij e ka konfirmuar ekipi i emergjencës”, njofton Policia.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar m IML për obduksion.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat