Mbi 1 mijë e 800 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Kronikë e zezë

Mbi 1 mijë e 800 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Më: 1 tetor 2023 Në ora: 09:30
Policia e Kosovës

1 mijë e 856 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 25 aksidente me të lënduar dhe 35 me dëme materiale.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar edhe 15 persona dhe 10 janë dërguar në mbajtje.

Image
Tabela

Këto ishin statistikat e përgjithsme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat