Një i lënduar pas një aksidenti trafiku në Vushtrri

Kronikë e zezë

Një i lënduar pas një aksidenti trafiku në Vushtrri

Më: 2 tetor 2023 Në ora: 08:46
Foto ilustrim

Një person është lënduar pas një aksidenti trafiku në Vushtrri.

Në raportin e policisë thuhet se një shtetas i huaj, nga pakujdesia ka goditur veturën e një personi tjetër.

“Është raportuar se vozitësi mashkull shtetas i huaj, dyshohet se  nga pakujdesia  me veturë ka goditur veturën e viktimës mashkull kosovar.

Si pasojë e aksidentit viktima ka pësuar lëndime trupore për çka dhe është dërguar në tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat