Afër 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Kronikë e zezë

Afër 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Më: 2 tetor 2023 Në ora: 09:08
Trafik

1 mijë e 924 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 21 aksidente me të lënduar dhe 26 me dëme materiale.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar nëntë persona dhe pesë janë dërguar në mbajtje.

Image
Gjoba

Tabela me gjoba.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat