Një serb që ishte në kërkim u ndalë në Jarinje, e sulmoi zyrtarin policor e iku

Kronikë e zezë

Një serb që ishte në kërkim u ndalë në Jarinje, e sulmoi zyrtarin policor e iku

Më: 30 nëntor 2023 Në ora: 08:55
Foto ilustrim

Një serb që ishte në kërkim dje është ndaluar në pikën kufitare të Jarinjes nga policia.

Në raportin 24 orësh të policisë  thuhet se gjatë kontrollit dhe verifikimit  në pikën kufitare,  i dyshuari ka arritur të hap derën e automjetit dhe duke shtyrë policin ka arritur të largohet dhe të kalojë në anën tjetre të palës serbe.

Është njoftuar prokurori, rasti në procedurë hetimore

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat