Arrestohet një person pasi sulmoi dy zyrtarë policorë

Kronikë e zezë

Arrestohet një person pasi sulmoi dy zyrtarë policorë

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 09:13
Foto ilustrim

Një person i ka sulmuar dje dy zyrtarë policorë në rrugën “Ukshin Hoti” në Prishtinë.

Kjo ngjarje ndodhi pas një mosmarrëveshje në një parking të automjeteve.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës thuhet se zyrtarët policorë  anë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat