Zhduket një grua në Gjakovë

Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Gjakovë

Më: 6 dhjetor 2023 Në ora: 09:55
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e një gruaje në Gjakovë.

Lidhur me këtë rast tashmë janë hapur hetimet.

“Gjakovë 05.12.2023-18:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Rasti nën hetime”, thuhet në njoftim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat