​Tri raste të monedhave të falsifikuara në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Tri raste të monedhave të falsifikuara në Prishtinë

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 09:17
Foto ilustrim

Në rajonin e Prishtinës, dje janë raportuar për disa monedha dhe kartëmonedha të llojeve të ndryshme, që dyshohet të jenë të falsifikuara.

Sipas Policisë, lidhur me rastet janë ndërmarrë veprimet e nevojshme policore për procedura të mëtejme hetimore.

Rastet nën hetime.

Monedhat kane filluar të falsifikohen shumë kohëve të fundit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat