​I konfiskohet marihuanë, arrestohet një serb në veri

Kronikë e zezë

​I konfiskohet marihuanë, arrestohet një serb në veri

Më: 9 dhjetor 2023 Në ora: 08:53
Foto ilustrim

Një serb është arrestuar në Mitrovicën Veriore.

Kjo pasi që gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar rreth 5 gram substancë narkotike e llojit marihuanë.

Ai është ndaluar dje pasdite.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat