Vodhën veturën e një gruaje, arrestohet njëri prej tyre

Kronikë e zezë

Vodhën veturën e një gruaje, arrestohet njëri prej tyre

Më: 18 shkurt 2024 Në ora: 13:37
Foto ilustrim

Një grua ka raportuar se iu është vjedhur vetura nga dy persona, njërin të cilin e njihte.

Gjatë punës operative dhe hetimore është gjetur i dyshuari dhe vetura e vjedhur.

I dyshuari është intervistuar nga hetuesit dhe ne konsultim me prokurorin i njëjti është arrestuar dhe dërguar në ndalimi policor.

Ankuesja femër kosovare ka raportuar se i është vjedhur vetura e sajë nga dy persona (njeri nder ta i njohur për ankuesen). Gjatë një pune operative dhe hetimore është arrit që të gjendet i dyshuari dhe vetura e vjedhur. I dyshuari është intervistuar nga hetuesit dhe ne konsultim me prokurorin i njëjti është arrestuar dhe dërguar në ndalimi policor”, njofton policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat