Prona bëhet ‘mollë sherri’, djali rrah babain në Gjakovë

Kronikë e zezë

Prona bëhet ‘mollë sherri’, djali rrah babain në Gjakovë

Më: 19 shkurt 2024 Në ora: 12:10
Foto ilustrim

Një mosmarrëveshje për pronë u bë shkak i një konflikti brenda një familje në fshatin Vogovë të Gjakovës.

Si pasojë, djali e ka rrahur babain e tij.

71-vjeçari ka pësuar lëndime trupore nga grushtet.

Rasti u konfirmua edhe nga policia.

I dyshuari është prangosur dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lidhur me rastin, prokuroria ka nisur hetimet e cila po cilësohet “Dhunë në familje”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat