Zhduket një femër në Gjakovë

Kronikë e zezë

Zhduket një femër në Gjakovë

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 09:04
Foto ilustrim

Një femër është zhdukur në Gjakovë.Rastin në Polici e ka raportuar ankuesi mashkull.

E, njëjta është larguar nga shtëpia dhe se nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Njoftimi i plotë:

Gjakovë, 2102.2024-12:45. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femer kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.Rasti është duke u hetuar nga ekipet relevante.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat