Grabiten disa produkte mjekësore në Prishtinë

Kronikë e zezë

Grabiten disa produkte mjekësore në Prishtinë

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 09:12
Ilustrim

Një grua është ankuar në Polici, pasi që e njëjta derisa ishte në vendin e punës, një person i maskuar ka hyrë në objektin e punës së saj dhe ka grabitur disa produkte mjekësore.

Sipas raportit 24-orësh të policisë rasti është në procedurë hetimore.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në Prishtinë.

“GRABITJE Prishtinë / 21.02.2024 – 09:45. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se derisa ishte ne vendin e punes ka hyrë një person i dyshuar i maskuar dhe ka grabitur disa produkte mjekesore. Rasti ne procedure hetimore”, thuhet në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat