​Serbja godet një person me gotë qelqi dhe kërcënon me thikë

Kronikë e zezë

​Serbja godet një person me gotë qelqi dhe kërcënon me thikë

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 10:52
Foto ilustrim

Një serbe është arrestuar në veri të Mitrovicës, pasi që kishte goditur me një gotë qelqi viktimën mashkull kosovar.

Ndërsa viktimën femër kosovare e kishte kanosur me thikë.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë në rrugën “Filip Vishnjiq”.

Me vendim të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat