​Ofendoi policët, arrestohet një serb në Zveçan

Kronikë e zezë

​Ofendoi policët, arrestohet një serb në Zveçan

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 10:53
Zveçan

Një person është arrestuar mbrëmë në Zveçan.

Ai nuk ka respektuar urdhrin dhe më pas ka ofenduar zyrtarin policor.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar.

Rasti shkon në procedurë të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat