Djali sulmon fizikisht nënën e tij, gjatë arrestimit sulmon edhe një polic

Kronikë e zezë

Djali sulmon fizikisht nënën e tij, gjatë arrestimit sulmon edhe një polic

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 09:03
Foto ilustrim

Policia e Kosovës, ka arrestuar një person pasi dyshohet se e ka sulmuar fizikisht nënën e tij në Shtërpcë.

Sipas raportit 24 orësh, i dyshuari ka qenë në ndikim të alkoolit dhe ka dëmtuar disa orendi shtëpiake.

“I dyshuari gjatë arrestit duke mos respektuar urdhëratë e zyrtarëve policor e ka sulmuar fizikisht njërin prej zyrtarëve policor.”

Raporti i plotë:

Shtërpcë / 24.02.2024-01:00. Viktima f/s, ka pranuar tretman mjekësor pasi që e njëjta ishte sulmuar fizikisht nga djali i saj i dyshuari mashkull nën ndikim të alkoolit, i cili kishte demoluar- thyer disa orendi shtëpiake. I dyshuari gjatë arrestit duke mos respektuar urdhëratë e zyrtarëve policor e ka sulmuar fizikisht njërin prej zyrtarëve policor. Me vendim të prokurorit, i njëjti pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat