Arrestohet prizrenasi, dhunoi dhe kërcënoi një grua

Kronikë e zezë

Arrestohet prizrenasi, dhunoi dhe kërcënoi një grua

Më: 26 shkurt 2024 Në ora: 09:17
Foto ilustrim

Është arrestuar një burrë në Prizren, i cili dyshohet se ka dhunuar dhe kërcënuar vazhdimisht familjaren e tij.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vazhdimisht ka pasur dhunë dhe kërcënime nga i dyshuari mashkull kosovar.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat