Burri me probleme psiqike kanos gruan në Pejë

Kronikë e zezë

Burri me probleme psiqike kanos gruan në Pejë

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 08:40
Foto ilustrim

Një grua ka njoftuar policinë se bashkëshorti i saj me probleme psikike e ka kanosur me thikë.

Sipas raportit të policisë, i dyshuari vun nga probleme psikike.

“I dyshuari është arrestuar dhe me autoambulancë është dërguar për mjekim ne repartin e psikiatrisë. Viktima ka refuzuar ndihmën mjekësore. Lidhur me rastin është njoftuar prokurorit që të dyshuarit i ka caktuar masën e ndalimit.

I njëjti vazhdon trajtimin në mbikëqyrje të policisë”, njofton tutje policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat