Një shtetase e Zvicrës sulmohet fizikisht nga burri në Gjakovë

Kronikë e zezë

Një shtetase e Zvicrës sulmohet fizikisht nga burri në Gjakovë

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 08:42
Foto ilustrim

Një shtetase e Zvicrës është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Sipas raportit të policisë, viktima ka refuzuar të pranojë trajtim mjekësor.

“I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet tutje në raport.

Rasti ka ndodhur në Gjakovë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat