Gjilan: Kanos me armë një person, arrestohet

Kronikë e zezë

Gjilan: Kanos me armë një person, arrestohet

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 10:02
Foto ilustrim

Në Gjilan është arrestuar një i dyshuar.

Ai në orët e vona të natës ka kanosur me armë një person tjetër për shkak të një konflikti verbal të mëhershëm.

Policia njofton se nga i dyshuari është sekuestruar një pistoletë dhe 16 fishekë.

Pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat