Prishtinasi ia vret qenin një shtetasi të huaj, arrestohet

Kronikë e zezë

Prishtinasi ia vret qenin një shtetasi të huaj, arrestohet

Më: 28 shkurt 2024 Në ora: 09:11
Foto ilustrim

Një shtetas i huaj në Prishtinë ka njoftuar në Polici  se me armë zjarri ishte qëlluar qeni i tij, nga i dyshuari mashkull kosovar.

Lidhur me rastin në cilesinë e dëshmitares është intervistuar një femër kosovare.

Në vendin e ngjarjes njësitet policore kanë konfiskuar armën, dy karikatorë, disa fishekë si dhe një gëzhojë.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat