Gjuan me armë në restorant dhe largohet në drejtim të panjohur

Kronikë e zezë

Gjuan me armë në restorant dhe largohet në drejtim të panjohur

Më: 29 shkurt 2024 Në ora: 11:04
Foto ilustrim

Pronari i një restoranti në Lipjan ka raportuar në polici se një mashkull i panjohur ka shtënë dy here me armë zjarri në lokal në ora 05:15 të mëngjesit.

Ai është larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Rasti është në procedurë hetimore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat