Zhduket një i mitur në Vushtrri

Kronikë e zezë

Zhduket një i mitur në Vushtrri

Më: 14 prill 2024 Në ora: 09:32
Foto ilustrim

Është zhdukur një djalë i mitur në Vushtrri.

Rastin në polici e ka lajmëruar babai i të miturit.

“Ankuesi kosovar me 13.04.2024 ka raportuar se, djali i tij-i mitur, me datën e cekur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij”, thuhet në raportin 24 orësh.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke  hetuar rastin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat