​Mosmarrëveshje në komunikacion, pesë persona përfshihen në përleshje

Kronikë e zezë

​Mosmarrëveshje në komunikacion, pesë persona përfshihen në përleshje

Më: 15 prill 2024 Në ora: 08:48
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona të dyshuar në Podujevë.

Për shkak se pas një mosmarrëveshje në komunikacion janë përfshirë në një përleshje ndërmjet vete.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar tri gëzhoja që dyshohet se janë të armës AK47.

Katër nga të dyshuarit pas inicimit të rastit janë liruar në procedurë të rregullt, ndërsa njëri prej të dyshuarve që dyshohet se ka shtënë me armë në ajër me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat