Arrestohet një person i kërkuar në Ferizaj

Kronikë e zezë

Arrestohet një person i kërkuar në Ferizaj

Më: 16 prill 2024 Në ora: 08:38
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një person të kërkuar në Ferizaj.

Sipas njoftimit, i dyshuari me iniciale L.Q., I moshës 25-vjeçare po kërkohej për veprat penale “Rrezikim i trafikut publik dhe Kalim i paautorizuar i vend kalimeve kufitare”, me dënim burgimi prej 72 ditëve.

Pas kompletimit të dokumentacionit është dërguar në vuajtje të dënimit.

Ai është vënë në pranga dje tek qendra “The Village – Shopiping & Fun” në Ferizaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat