Kanosen dy persona në Graçanicë, arrestohen dy burra

Kronikë e zezë

Kanosen dy persona në Graçanicë, arrestohen dy burra

Më: 16 prill 2024 Në ora: 09:36
Foto ilustrim

Dy persona janë kanosur në Graçanicë nga dy të dyshuar të cilët janë arrestuar nga policia.

Lidhur me rastin është bastisur banesa e njërit të dyshuar.

Me këtë rast janë gjetur dhe konfiskuar dy pushkë automatike.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat