Zbulohet shkaku i zjarrit në lokalin në Gjakovë

Kronikë e zezë

Zbulohet shkaku i zjarrit në lokalin në Gjakovë

Më: 18 prill 2024 Në ora: 10:07
Foto ilustrim

Një lokal është përfshirë nga zjarri në Gjakovë si pasojnë e një friteze me vaj në kuzhinë.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se është dëmtuar edhe një pjesë e një lokali tjetër.

“Njësitet relevante policore kanë qenë në lokacion, dhe ekipi i zjarrfikësve ka shuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. Rasti vazhdon të hetohet."

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat