Sulmuan policët, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Sulmuan policët, arrestohen dy persona

Më: 19 prill 2024 Në ora: 09:18
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar pasi kanë sulmuar dhe penguar zyrtarët policorë në Prizren.

Sipas raportit policor, njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje kurse tjetri është liruar në procedurë të rregullt.

“Prizren/ 18.04.2024-06:00. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjtit kanë penguar dhe sulmuar zyrtarët policor.

Me vendim të prokurorit, njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, kurse i dyshuari i dytë është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në komunikatë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat