Ish-gruaja e sulmon një mashkull në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Ish-gruaja e sulmon një mashkull në Fushë Kosovë

Më: 20 prill 2024 Në ora: 10:38
Foto ilustrim

Një mashkull ka njoftuar se është sulmuar nga ish-gruaja e tij.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, ish-bashkëshortja e ka kanosur dhe sulmuar fizikisht ish-bashkëshortin e saj.

Me vendim të prokurorit personi është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i Policisë:

Fushë Kosovë 19.04.2024-04:00. Ankuesi mashkull kosovar, ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje lidhur me kujdesin ndaj fëmijës, ish gruan e tij e dyshuara femër kosovare e ka kanosur dhe sulmuar fizikisht. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat