Prishtinë, në person kapet me drogë

Kronikë e zezë

Prishtinë, në person kapet me drogë

Më: 13 maj 2024 Në ora: 09:15
Foto ilustrim

Një person është kapur me drogë në Prishtinë.

Sipas raportit policor, tek i dyshuari gjatë kontrollit janë gjetur në posedim dhe konfiskuar një qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë dhe një mulli për bluarjen e substancave narkotike.

Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Hetimet vazhdojnë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat