Një burrë dhe një grua përfshihen në një mosmarrëveshje, arrestohen

Kronikë e zezë

Një burrë dhe një grua përfshihen në një mosmarrëveshje, arrestohen

Më: 13 maj 2024 Në ora: 09:37
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë dhe një grua, pasi që të njëjtit ishin të përfshirë në një mosmarrëveshje.

Policia thotë se i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, ndërkohë gruaja është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur mesditën e djeshme në Gjakovë.

“Janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër kosovarë, të cilët janë përfshirë ne një mosmarrëveshje. Me vendim të prokurorit i dyshuari mashkull pas intervistimit është dërguar në mbajtje, ndërsa e dyshuara femër kosovare është liruar në procedure te rregullt”, thuhet në raportin ditor të PK-së.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat