Gjuajti me armë në aheng arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Gjuajti me armë në aheng arrestohet i dyshuari

Më: 13 maj 2024 Në ora: 09:41
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë, pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri gjatë një ahengu familjar.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur 26 gëzhoja që dyshohet se janë të pistoletës me gas.

Kurse Policia nga i dyshuari ka sekuestruar një pistoletë dhe 11 fishekë.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat