Një grua sulmohet seksualisht në Lipjan

Kronikë e zezë

Një grua sulmohet seksualisht në Lipjan

Më: 14 maj 2024 Në ora: 10:28
Foto ilustrim

Një grua është sulmuar seksualisht në Lipjan.

Rastin në polici e ka raportuar vetë ajo.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se ishte sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, njofton policia përmes raportit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat