Aksident në Vitomiricë – përfshihen tri vetura, në vend të ngjarjes dalin policia dhe ambulanca

Kronikë e zezë

Aksident në Vitomiricë – përfshihen tri vetura, në vend të ngjarjes dalin policia dhe ambulanca

Më: 14 maj 2024 Në ora: 23:08
Foto nga vendi i ngjarjes

Aksidentet e trafikut në rrugët e vendit nuk kanë të ndalur, ku si pasojë përveç dëmeve të shumta, po shkaktohen edhe viktima të shumta.

Një aksident i tillë ka ndodh sonte edhe në Vitomiricë të Pejës, ku janë përfshirë tri vetura.

Ende nuk dihet se a ka të lënduar, ndonëse në vend të ngjarjes ka dalë ambulanca dhe Policia.

Kjo e fundit ende nuk ka dalë me raport për rastin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat