Zhduket shtetasja e Shqipërisë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Zhduket shtetasja e Shqipërisë në Prishtinë

Më: 15 maj 2024 Në ora: 10:58
Foto ilustrim

Një shtetase e Shqipërisë është raportuar e zhdukur në Prishtinë.

Rastin në polici e ka lajmëruar një burrë, poashtu shtetas i Shqipërisë.

Ai ka thënë se viktima është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Pas konsultimit me prokurorin rasti vazhdon në procedurë hetimore

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat